KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592371
nr 1359 2371
Rosa Liksom
(f. 1958), Finland
Signerad, daterad 2000. Akvarell, 30x40cm
Rosa Liksom pseudonym för Anni Ylävaara, finländsk konstnär och författare född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:51:16
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Rosa Liksom
Läs mer om Rosa Liksom